Adresa:

Penzion Villa A.Malka
Palachova 221
Podebrady 29001
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Penzion Villa A.Malka ubytovanie Podebrady Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

*** Penzion Villa A.Malka / ubytovanie Podebrady

Penzion Podebrady Villa A.Malka
Pension Villa A.Málka je secesný dom postavený v roku 1910. Nachádza sa v blízkosti kúpeľných domov, kolonády a parku, v centre mesta Podebrady. V roku 2005 prebehla vydarená rekonštrukcia. Dom dýchne na prichádzajúcich hostí neopakovateľnou atmosférou, kde sa nenásilne spája minulosť s prítomnosťou.

Podebrady ubytovanie
Malá, rodinná a výnimočná Villa A.Málka ponúka na ubytovanie 6 dvojlôžkových izieb, 2 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a apartmán, ktorý sa skladá zo spálne a salóniku. Vila nie je prispôsobená fajčiarom a taktiež nie je k dispozícii pre ubytovanie hostí, ktorí sú sprevádzaní zvieracími miláčikmi.

Villa A.Málka vybavenie izieb
8 novo zariadených izieb a apartmánov s balkónom. Všetky izby majú kúpeľne so sprchou alebo vaňou, WC, fénom. Televízor so satelitným prijímačom. Každá izba má svoj vlastný štýl aj meno. Boli zachované pôvodné prvky ako podlahy, okná, dvere.
Izby v prízemí - 12 AMÁLKA zariadená v sedliackom štýle, romantické okrúhle okno, veľmi svetlá izba, drevená podlaha. 14 AGNES s krásnym okrúhlym oknom, oddelené postele.
Izby na prvom poschodí - 24 ANNA krásny balkón s výhľadom na kúpeľný park a s možnosťou posedenia, parkety. 25 Apartmán ANTONÍN k dispozícii spálňa a obývacia izba, parkety, balkón. 26 EVA parkety. 27 ADAM oddelené postele.
Izby v podkroví - SOFIA 2-lôžková izba s možnosťou prístelky, navyše šatňa, vhodná pre dlhodobejší pobyt alebo pre rodinu s deťmi. SEBASTIAN zariadená v sedliackom štýle. OLGA 2-lôžková izba s možnosťou prístelky, vhodná pre pracovný pobyt alebo pre rodinu s deťmi, moderne zariadenia.

Podebrady Villa A.Málka služby
Dom je situovaný v centre mesta, 100 metrov od kúpeľného parku, s možnosťou parkovania. Vlaková a autobusová stanica sú vzdialené 10 minút chôdze. Pohostinstvo a osobná starostlivosť je v penzióne Villa A.Málka cieľom.

Priamo v objekte je 6 parkovacích miest, ďalšie parkovacie možnosti sú priamo na ulici pred vilou. Cenné predmety možno uložiť do trezoru v kancelárii v penzióne. V dome je k dispozícii príjemná jedáleň, ktorá slúži na podávanie raňajok a hostia môžu využiť pre svoje návštevy aj malý salónik. Možnosť zapožičania bicyklov.

Ubytovanie na izbách je možné v deň príchodu od 14 hod do 18 hod - eventuálne v inom čase po individuálnej dohode. V deň odchodu sa izby odovzdávajú do 11 hod. Rezervácia víkendových pobytov je možná len v minimálnej dĺžke 2 noci (od piatku do nedele). Ponúkajú tu množstvo relaxačných pobytov.

Ubytovanie v kúpeľoch Podebrady
Poděbrady sú nielen malebným kúpeľným mestečkom, ale vynikajú aj svojou polohou. Do hlavného mesta Prahy možno použiť autobusovú aj vlakovú dopravu, cesta trvá necelú hodinu. Za návštevu v okolí rozhodne stojí zámok Hrádek u Nechanic, Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, zámok Detenice so štýlovou stredovekou krčmou, Skanzen ľudovej architektúry v Prerove nad Labem. Podebrady ponúkajú stále živú kúpeľnú tradíciu sa spoločenským aj kultúrnym vyžitím. Romantické prechádzky pozdĺž rieky Labe sú vhodné pre všetky vekové kategórie návštevníkov. V poslednej dobe sa mesto stáva vyhľadávaným miestom pre milovníkov golfu.
Penzion Podebrady Villa A.Malka - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Podebrady Villa A.Malka - akceptuje creditné karty VISAPenzion Podebrady Villa A.Malka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Podebrady Villa A.Malka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Podebrady Villa A.Malka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Podebrady Villa A.Malka - Izby s vlastnou toaletou